Apie mus

MB Smagi veikla tikslas – pasiūlyti, suteikti smagų laiką visiems, ką tik gali pradžiuginti mūsų siūlomi sprendimai. Ieškome to, kas patinka mums, kas gali patikti jums.

Siūlome žmonėms tai, ką išbandome patys. Siūlome žmonėms tai, kuo nuoširdžiai tikime. Esame pasiruošę suteikti ne tik paslaugas, bet ir šyspenas visiems savo klientams.

Esame oficialūs Lopifit dviračių atstovai Baltijos šalyse. Kuriame pramoginius kelionių maršrutus tiek Lietuvoje, tiek Europoje, kuriais keliaujame patys su savo draugais, šeimomis. Siūlome alternatyvų keliavimo būdą – pažintinį, pramoginį, poilsinį. Didelį dėmesį kreipiame į gamtą ir laiką joje. Vengiame didelių viešbučių ir užsidarymo juose. Vedame žmones į gryną orą, į sveiką gyvenseną, į sveikas pramogas.

Siūlome įrangą renginiams, kuri papuoštų jūsų šventę. Kartu su partneriais galime suorganizuoti jūsų šventę nuo iki. Juk švęsti – taip smagu!

Įmonės įkūrėjas Tomas: Daug metų keliavau, pramogavau, švenčiau. Nenorėjau laikytis įprastų taisyklių, norėjau kurti savitas keliones, maršrutus. Neįtiko man supakuotos kelionės, visuomet norėjau kažko ypatingesnio. Kažko indvidualaus. Ir gyvenime nuolat kūriau, nuolat bandžiau naujas idėjas. Tai ir privedė prie MB Smagi veikla projekto – kuriame galėčiau laisvai perteikti savo kūrybą ir pasiūlyti žmonėms tai, kas man pačiam faina ir kuo yra tikrai malonu dalintis.

Kreipkitės ir pasikalbėkime apie mūsų paslaugas ar jūsų poreikius: +37067113115, smagiveikla@gmail.com