Kelionės maršrutas: Vilnius – Trakai – Kernavė – Vilnius

PROGRAMA

KELIONĖ LAIKU – ypatinga kelionė, padėsianti pažinti tris Lietuvos sostines: Vilnių, Trakus ir Kernavę. Pažintį su kiekviena sostine pradėsime istorine dalimi. Sužinosite apie miestų kultūrą ir išskirtinumą tuo metu, kai buvo sostinė. Tuo tarpu antroji dalis – kur kas aktyvesnė, pilna įvairių pramogų, papildanti istorinę dalį. Taigi, kelionė laiku, kur pramogos ir istorija eina kartu!  

1 diena. Vilnius

Kelionę laiku pradėsime ekskursija po Vilniaus senamiestį. Vilnius – Lietuvos sostinė nuo 1323 metų. Čia mes apžiūrėsime svarbiausias ir įdomiausias vietas, papietausime ir, kai jau būsime sotūs ir laimingi – lankysime KGB muziejų. Muziejus, atspindintis sunkią Lietuvos praeitį, įsikūręs buvusiame KGB pastate. Čia buvęs kalėjimas, kur žmonės, prieštaravę Sovietų sąjungai buvo laikomi ir kankinami. Kita dienos dalis bus praleista kur kas aktyviau. Galėsite rinktis tarp dviejų pramogų: dažasvydžio ir žaidimo „Paklaidinimas miške“. „Paklaidinimas miške“ – tai orientacinis žaidimas, kur dalyvai yra paklaidinami miške ir turi surasti kelią atgal. Naktį praleisime Vilniuje.

2 diena. Vilnius – Trakai

Ryte paliksime Vilnių ir važiuosime į viduramžių miestelį Trakus. Trakai buvo Lietuvos sostinė iki kol kunigaikštis Gediminas ją perkėlė į Vilnių. Trakai gerai žinomi dėl savo pilies viduryje ežero ir ypatingo patiekalo – kibinų. Kibinus ragausime kiek vėliau, o, visų pirma, ekskursija miestelyje ir pilyje. Po susipažinimo su Trakų istorija turėsime edukacinę programą – mokysimės gaminti kibinus.  Kibinai – tai tradicinis karaimų maistas. Jie gali būti ruošiami su mėsos, varškės, daržovių ar net šokolado įdaru.  Po kibinų gaminimo pamokos, be abejo, ragausime juos. Vėliau, vyksime į Varnikų kaimą – vietovę, su nuostabia gamta: ežeras, miškas ir visiška ramybė. Čia taip pat galėsite išbandyti jodinėjimą žirgais arba pasivažinėti žirgu kinkytose rogėse. Tuo tarpų jei pramogos su žirgais jums ne prie širdies – galėsite pasidžiaugti kitokiomis žiemos atrakcijomis: pasivažinėti rogutėmis nuo kalvų ar čiuožinėti ant užšalusio ežero.  Vakare bus paruošta pirtis – juk reikia atsipalaiduoti po aktyvios dienos. Nakvynei liksime kaimo turizmo sodyboje.

3 diena. Trakai – Kernavė – Vilnius

Ryte paliksime Varnikų kaimą ir keliausime į pirmąją Lietuvos sostinę – Kernavę. Valstybinis Kernavės kultūrinis rezervatas 2004 metais įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Viduramžiais ši pirmoji Lietuvos sostinė sudegė ir niekada nebebuvo atstatoma. Kernavėje aplankysime modernų archeologijos muziejų, pasivaikščiosime po piliakalnius. Vėliau, grįšime į Vilnių, kur  turėsime sočią vakarienę, išgersime skanaus lietuviško alaus ir taip užbaigsime smagią žiemišką kelionę!

Dėl konkretaus maršruto, pagalbos su juo, užsakymų kreipkitės: +370 67113115, smagiveikla@gmail.com

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.