Osua stalai Lietuvoje

MB Smagi veikla yra oficialūs Osua stalų atstovai Lietuvoje.
Šiuo metu mūsų įmonė siūlo šiuos modelius:

________________________________________________________________________________________

OSUA LAAKA GO BASIC

„Osua Laaka Go Basic“ yra mažesnė viso Osua Laaka Go komplekto versija. „Basic“ sudaro 2 žaidimai „Reuna“ ir „Kolo“, kurie turi naują šaunų ir kompaktišką dizainą. Į šį paketą neįeina rezultatų suvestinė ir papildomos Kurli ir Rivi žaidimų lentos. Osua žaidimo ritulių rinkiniai (raudona ir žalia) „Osua Laaka Go“ daugiausia gaminama iš suomiškos beržo faneros, padengtos pagal užsakymą pagamintu laminatu. Jis tvirtas ir sukurtas tarnauti ilgus metus. Šis žaidimas skirtas naudoti tik patalpose

KOLO

Kolo yra įdomus žaidimas, kurį galite žaisti vienas arba su draugu. Meskite savo ritulius į taškų duobutes, kad pasiektumėte naujų rekordų.

REUNA

Žaidimas iki 3 žaidėjų. Pabandykite įdėti savo ritulius. aukštų rezultatų srityse – tai sunkiau, nei manote. Ir kai jūs įmetate puikų 5 taškų metimą, jūsų varžovas turi galimybę numušti jūsų ritulį. Greičiausiai to norėsite dar kartą.

Charakteristikos:

Dydis: plotis 585mm, ilgis 3250mm, aukštis 740mm

Dalys: Osua Laaka Go stalo žaidimų bazė, įskaitant Reuna ir Kolo lentas Dėžė Kolo 2

OSUA LAAKA GO SET

Osua Laaka Go yra naujas žavus stalo žaidimas. Iš tikrųjų 4 žaidimai viename stilingame pakete. Be pagrindinės žaidimo lentos (Reuna ir Kolo), šiame rinkinyje yra papildomų Kurli ir Rivi žaidimų lentų bei rezultatų suvestinė.

KURLI IR RIVI

Dėl papildomos informacijos kreipkitės: +37062028682, smagiveikla@gmail.com

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.