PASISEMK ĮKVĖPIMO IŠ MAGIŠKOJO PAVASARIO –  graži pavasariška kelionė po Lietuvos miestus, miestelius ir nuostabią gamtą. Pavasaris – magiškas metų laikas, kai visa gamta prabunda, o paukščiai grįžta į namus. Kelionės metu mes lankysime Kėdainius, turinčius autentišką senamiestį ir mūsų laikinąją sostinę Kauną. Kaune laiką leisime aktyviai, lavinsime savo kūrybiškumą ir ugdysime drąsą. Po to, keliausime stebėti paukščių Birštone ir šiek tiek atsipalaiduoti spa procedūrų pagalba. Paskutinę kelionės dieną važiuosime į midaus daryklą Stakliškėse, kur paragausime autentiško lietuviškojo midaus. Taip pat, lankysime Aukštadvarį ir žavųjį Vilnių. Taigi, šį pavasarį įkvėpimo ieškosime ir, be abejonės, jį rasime –  gražiausiose Lietuvos vietose!

  • 1 diena. Vilnius –Kėdainiai – Kaunas

Šią dieną lankysime du labai gražius Lietuvos miestus: Kėdainius ir Kauną. Išgirsime daug istorijų apie jų kultūrą, aplankysime išskirtines vietas. Taip pat, Kaune išbandysime kelias pramogas, kurios padės ugdyti drąsą ir kūrybiškumą! 

  • 2 diena. Kaunas – Birštonas

Ryte dar turėsime laisvo laiko Kaune, o apie pietus iškeliausime į Lietuvos kurortą Birštoną. Birštonas – tai itin „žalias“ miestas, esantis pietų Lietuvoje, apsuptas Nemuno ir miškų. Visų pirma, Birštone pakilsime lėktuvu į dangų ir pažvelgsime į miesto apylinkes iš paukščio skrydžio. Vėliau, po kvapą gniaužiančios pramogos papietausime ir  važiuosime į spa centrą šiek tiek atsipalaiduoti ir pailsėti. Nakvynei vyksime į kaimo turizmo sodybą, kur mūsų lauks vakarienė, pirtis ir laužas. 

  • 3 diena. Birštonas – Stakliškės – Aukštadvaris – Vilnius

Kadangi antrąją dieną pažinome paukščio gyvenimą danguje, trečią dieną sutiksime juos žemėje. Džiaugsimės ypatinga pavasario pramoga – paukščių stebėjimu. Gido pagalba mes išmoksime atpažinti paukščių rūšis, suprasime jų skirtumus. Taip pat, turėsime autentiško lietuviško gėrimo „Midaus“ degustaciją, dar kitaip vadinamo medaus vynu. Po degustacijos dar lankysime kelias mistines vietas Aukštadvaryje ir vakarėjant sugrįšime į Vilnių. Šiuo metų laiku sniegas jau, ko gero, bus nutirpęs, o prasiskleidę tulpių žiedai vis labiau trauks akį. Pavasaris – puikus laikas įsimylėti, kad ir ne pirmą, antrą, trečią kartą.. Taigi, šį pavasarį linkime dar kartą įsimylėti Lietuvą!

Dėl konkretaus maršruto, pagalbos su juo, užsakymų kreipkitės: +370 67113115, smagiveikla@gmail.com

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.