PUŠŲ, JŪROS IR KELIAUJANČIO SMĖLIO ŠALIS – kelionė į Lietuvos pajūrį, pilna saulės, gaivaus oro, ramybės ir pozityvių žmonių. Kelionės metu aplankysime Kuršių Neriją, vieną įspūdingiausių Lietuvos vietų, taip pat, Nemuno Deltos regioninį parką ir kelias kitas įdomias vietas netoli Klaipėdos. Baltijos jūros regionas – tai kraštas, kupinas legendų, išskirtinis savo kultūra ir gamta. Taigi, ši kelionė – tiesiog puikus būdas atgauti jėgas!    

  • 1 diena. Vilnius – Kuršių Nerija

Kad kelionė iki Klaipėdos neprailgtų – pažaisime linksmą susipažinimo žaidimą. Pasiekę uostamiestį, kelsimės į Kuršių Neriją. Pirmąją dieną aplankysime Pervalką, Preilą ir Nidą. Nidoje apsistosime nakvynei, laikas bus skirtas poilsiui ir laisvam laikui prie jūros. Vakare ypač svarbu nepraleisti saulėlydžio – vaizdas čia išties magiškas.

  • 2 diena. Kuršių Nerija – Mingė – Ventės ragas – Kuršių Nerija

Šią dieną reikia pasiruošti aktyviai praleisti laiką! Ryte išsinuomosite dviračius ir persikelsime į Mingės kaimą. Mingė – dar kitaip vadinama Lietuvos Venecija, yra neįprastas kaimas, kurį vietoj gatvės į dvi dalis dalija upė. Šį kaimą apžiūrėsime važiuodami dviračiu, aplankysime Ventės ragą – svarbią paukščių poilsio vietą migracijos metu. Po pietų grįšime į Nidą, susikrausime daiktus ir keliausime į Juodkrantę, kur turėsime laisvo laiko poilsiui, kad pasikrautume energijos vakaro pramogos. Naktį lankysime Raganų kalną, taigi, dalykai, kurių mums tikrai reikės – drąsa ir žibintuvėlis, nes naktį, kaip žinote, būna ir tamsu, ir baisu… Po turo ant Raganų kalno nakvosime Juodkrantėje. 

  • 3 diena. Kuršių Nerija – Jūros vartai – Olando kepurė – Vilnius

Ryte paliksime Kuršių Neriją ir kelsimės atgal į Klaipėdą. Visų pirma, turėsime ekskursiją Klaipėdoje, trečiame pagal dydį Lietuvos mieste. Vėliau, aplankysime Jūros vartus – vietą, kur Kuršių marios susijungia su Baltijos jūra ir Olando kepurę – 24 metrų aukščio skardį. Ledyno suformuotas kraštovaizdis čia yra išties įspūdingas! Vilnių pasieksime vėlai vakare.

Vilnius – 360 km – Nida – 30 km – Juodkrantė – 30 km – Jūros vartai – 10 km – Olando kepurė – 325 km – Vilnius. Iš viso: apie 755 km. 

Dėl konkretaus maršruto, pagalbos su juo, užsakymų kreipkitės: +370 67113115, smagiveikla@gmail.com

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.